ÖVRIGT / Diverse / Ställning 16163050
nr 1616 3050
Ställning
för tillverkning av spetteka, 1800-tal. Längd: 90 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:47:06
100 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor